TAT-125-1/4-0-2IN
- 型號描述:
Heat Shrink Tubing, Flexible 0.252" (6.40mm) 2 to 1 Black 0.167' (50.80mm, 2.00")
HEAT SHRINK TUBING
- 型號:
- TAT-125-1/4-0-2IN
- 品牌:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Tubing, Flexible
- Shrinkage Ratio
- 2 to 1
- Length
- 0.167' (50.80mm, 2.00")
- Inner Diameter - Supplied
- 0.252" (6.40mm)
- Inner Diameter - Recovered
- 0.125" (3.18mm)
- Recovered Wall Thickness
- 0.030" (0.76mm)
- Material
- Polyolefin
- Features
- Adhesive Lined
- Color
- Black
- Operating Temperature
- -55°C ~ 110°C
- Shrink Temperature
- 95°C
- Storage/Refrigeration Temperature
- 65°F ~ 95°F (18°C ~ 35°C)