SMV2W390KJT
型號描述:
390 kOhms ±5% 2W Chip Resistor 4122 (10555 Metric), J-Lead Anti-Sulfur, Flame Proof, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety Metal Film
型號:
SMV2W390KJT
品牌:
TE Connectivity / CGS Brand
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1000 倍增量:1
Resistance
390 kOhms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
2W
Composition
Metal Film
Features
Anti-Sulfur, Flame Proof, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-65°C ~ 200°C
Package / Case
4122 (10555 Metric), J-Lead
Supplier Device Package
SMD
Size / Dimension
0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm)
Height - Seated (Max)
0.209" (5.30mm)