SMF33K3JT
- 型號描述:
3.3 kOhms ±5% 3W Chip Resistor 4122 (10555 Metric), J-Lead Flame Retardant Coating, Safety Metal Film
RES SMD 3.3K OHM 5% 3W 4122
- 型號:
- SMF33K3JT
- 品牌:
- TE Connectivity Passive Product
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Power (Watts)
- 3W
- Tolerance
- ±5%
- Features
- Flame Retardant Coating, Safety
- Package / Case
- 4122 (10555 Metric), J-Lead
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm)
- Composition
- Metal Film
- Operating Temperature
- -55°C ~ 200°C
- Ratings
- Number of Terminations
- 2
- Supplier Device Package
- SMD
- Height - Seated (Max)
- 0.209" (5.30mm)
- Failure Rate
- Resistance
- 3.3 kOhms