RUEF185-2
- 型號描述:
Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 1.85 A Ih Through Hole Radial, Disc
- 型號:
- RUEF185-2
- 品牌:
- TE Connectivity / Circuit Protection
- 交期:
- 7-12工作天
- 點擊查看即時庫存
起訂量:200
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- Radial, Disc
- Size / Dimension
- 0.402" L x 0.118" W (10.20mm x 3.00mm)
- Mounting Type
- Through Hole
- Type
- Polymeric
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Lead Spacing
- 0.199" (5.05mm)
- Current - Hold (Ih) (Max)
- 1.85 A
- Current - Trip (It)
- 3.7 A
- Voltage - Max
- 30V
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- 0.618" (15.70mm)
- Thickness (Max)
- Current - Max
- 100 A
- Time to Trip
- 8.7 s
- Resistance - Initial (Ri) (Min)
- 30 mOhms
- Resistance - Post Trip (R1) (Max)
- 90 mOhms