RT424024
型號描述:
型號:
RT424024
品牌:
TE Connectivity
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Box
Features
Mounting Type
Through Hole
Coil Voltage
24VDC
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Termination Style
PC Pin
Approval Agency
CQC, CSA, cURus, VDE
Relay Type
General Purpose
Coil Current
14.2 mA
Coil Type
Non Latching
Seal Rating
Sealed - Flux Protection
Contact Material
Silver Nickel (AgNi)
Contact Form
DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current)
8 A
Switching Voltage
400VAC - Max
Must Release Voltage
2.4 VDC
Must Operate Voltage
16.8 VDC