RNF-100-1/16-BK-SP
- 型號描述:
Heat Shrink Tubing, Flexible 0.063" (1.60mm) 2 to 1 Black 984.3' (300.0m)
- 型號:
- RNF-100-1/16-BK-SP
- 品牌:
- TE Connectivity / Raychem Brand
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 300
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:300
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Spool
- Features
- Abrasion and Cut Resistant, Flame Retardant, Fluid Resistant, Solvent Resistant, Strain Resistant
- Color
- Black
- Material
- Polyolefin (PO), Irradiated
- Length
- 984.3' (300.0m)
- Type
- Tubing, Flexible
- Operating Temperature
- -55°C ~ 135°C
- Shrinkage Ratio
- 2 to 1
- Inner Diameter - Supplied
- 0.063" (1.60mm)
- Inner Diameter - Recovered
- 0.031" (0.79mm)
- Recovered Wall Thickness
- 0.017" (0.43mm)
- Shrink Temperature
- 95°C