RH73X2A50GNTN
型號描述:
50 GOhms ±30% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film
RES SMD 50G OHM 30% 1/8W 0805
型號:
RH73X2A50GNTN
品牌:
TE Connectivity Passive Product
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
0.125W, 1/8W
Tolerance
±30%
Features
Package / Case
0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient
±1000ppm/°C
Size / Dimension
0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Composition
Thick Film
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
0805
Height - Seated (Max)
0.020" (0.50mm)