PT9101-0200-111-4110
型號描述:
Resistive Sensor Linear Position String Potentiometer Cable
PT9101-0200-111-4110
型號:
PT9101-0200-111-4110
Linear Range
0 ~ 5080.00mm (0 ~ 200.00")
Resistance
10 kOhms
Resistance Tolerance
±10%
Voltage - Supply
30V
Operating Temperature
-40°C ~ 90°C