PT9101-0200-111-1130
型號描述:
Resistive Sensor Linear Position String Potentiometer Cable
PT9101-0200-111-1130
型號:
PT9101-0200-111-1130
Linear Range
0 ~ 5080.00mm (0 ~ 200.00")
Resistance
500 Ohms
Resistance Tolerance
±10%
Voltage - Supply
30V
Operating Temperature
-40°C ~ 90°C