OF84005-FNF
型號描述:
RF ANTENNA Whip, Straight N Type Female Bracket Mount
天線 OMNI,FG,840-868MHz , 5dBi
型號:
OF84005-FNF
品牌:
TE Connectivity
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:30 倍增量:1
RF Family/Standard
Frequency Group
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band)
850MHz
Frequency Range
840MHz ~ 870MHz
Antenna Type
Whip, Straight
Number of Bands
1
VSWR
1.8
Return Loss
Gain
5.4dBi
Power - Max
50 W
Features
Termination
N Type Female
Ingress Protection
IP67
Mounting Type
Bracket Mount
Height (Max)
24.764" (629.00mm)