FN2640-20-08-C11
型號描述:
Single Phase EMC/EMI Line Filter 20 A 250V DC ~ 60Hz Single Stage IEC 320-C20, Threaded Post (M4)
LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
型號:
FN2640-20-08-C11
品牌:
TE Connectivity Schaffner
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:20 倍增量:1
Filter Type
Single Phase
Configuration
Single Stage
Voltage - Rated DC
Voltage - Rated AC
250V
Current
20 A
Frequency - Operating
DC ~ 60Hz
Applications
General Purpose
Approval Agency
CE, CQC, ENEC, UKCA, UR
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C
Mounting Type
Chassis Mount
Termination Style
IEC 320-C20, Threaded Post (M4)
Inductance
2.4mH