FN2090-10-06
型號描述:
Single Phase EMC/EMI Line Filter 10 A 110V, 250V DC ~ 400Hz Two Stage Quick Connect
LINE FILTER 110V/250VAC 10A CHAS
型號:
FN2090-10-06
品牌:
TE Connectivity Schaffner
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:4 倍增量:1
Packaging
Tray
Inductance
8mH
Filter Type
Single Phase
Mounting Type
Chassis Mount
Configuration
Two Stage
Operating Temperature
-20°C ~ 100°C
Termination Style
Quick Connect
Applications
General Purpose
Approval Agency
CE, CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated DC
Voltage - Rated AC
110V, 250V
Frequency - Operating
DC ~ 400Hz
Current
10 A