EV600HSANM
型號描述:
Contactor SPST-NO (DM) (1 Form X) 600 A 24VDC Coil Chassis Mount
型號:
EV600HSANM
品牌:
TE Connectivity
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Mounting Type
Chassis Mount
Coil Voltage
24VDC
Contact Form
SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current)
600 A
Switching Voltage
900VDC - Max
Features
Sealed - Hermetically
Termination Style
Screw Terminal, Wire Leads
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C
Must Operate Voltage
16 VDC
Must Release Voltage
10 VDC