EP7W3K3J
- 型號描述:
3.3 kOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
- 型號:
- EP7W3K3J
- 品牌:
- TE Connectivity / CGS Brand
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:25
倍增量:1
價格:
數量:
- Resistance
- 3.3 kOhms
- Tolerance
- ±5%
- Power (Watts)
- 7W
- Composition
- Wirewound
- Features
- Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
- Temperature Coefficient
- ±300ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case
- Axial
- Supplier Device Package
- Axial
- Size / Dimension
- 0.335" Dia x 1.181" L (8.50mm x 30.00mm)