EP6586-000
型號描述:
Wire to Wire Solder Sleeve Transparent - Blue 0.105" (2.67mm), 0.145" (3.68mm)
焊接套管和遮罩管 S02-07-R-CS4532
型號:
EP6586-000
品牌:
TE Connectivity
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
100
起訂量:3600 倍增量:100
Type
Wire to Wire
Diameter
0.105" (2.67mm), 0.145" (3.68mm)
Length
0.650" (16.51mm)