EP5WS220RJ
型號描述:
220 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
型號:
EP5WS220RJ
品牌:
TE Connectivity
交期:
6-10工作天
原廠包裝量:
25
起訂量:125 倍增量:1
Resistance
220 Ohms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
5W
Composition
Wirewound
Features
Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Temperature Coefficient
±300ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
Axial
Supplier Device Package
Axial
Size / Dimension
0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)