EP3WS150RJ
型號描述:
150 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
型號:
EP3WS150RJ
品牌:
TE CONNECTIVITY - NEOHM
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:10 倍增量:1
Power (Watts)
3W
Tolerance
±5%
Temperature Coefficient
±300ppm/°C
Size / Dimension
0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Resistance
150 Ohms