EP3WS10RJ
型號描述:
10 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
型號:
EP3WS10RJ
品牌:
TE Connectivity
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Power (Watts)
3W
Tolerance
±5%
Temperature Coefficient
±400ppm/°C
Size / Dimension
0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Resistance
10 Ohms