EP2WSS33RJ
- 型號描述:
33 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
- 型號:
- EP2WSS33RJ
- 品牌:
- TE CONNECTIVITY - NEOHM
- 交期:
- 7-12工作天
- 點擊查看即時庫存
起訂量:10
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Box (TB)
- Power (Watts)
- 2W
- Tolerance
- ±5%
- Features
- Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
- Package / Case
- Axial
- Temperature Coefficient
- ±300ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.138" Dia x 0.374" L (3.50mm x 9.50mm)
- Composition
- Wirewound
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Number of Terminations
- 2
- Supplier Device Package
- Axial
- Height - Seated (Max)
- Failure Rate
- Resistance
- 33 Ohms