ECK250HAAPA
型號描述:
Contactor SPST-NO (DM) (1 Form X) 250 A 9 ~ 36VDC Coil Chassis Mount
型號:
ECK250HAAPA
品牌:
TE Connectivity
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Box
Features
Auxiliary Contacts, Economizer, Sealed - Hermetically
Mounting Type
Chassis Mount
Coil Voltage
9 ~ 36VDC
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Termination Style
Stud, Wire Leads
Contact Form
SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current)
250 A
Switching Voltage
1000VDC - Max
Must Release Voltage
3 VDC
Must Operate Voltage
9 VDC