DP09H1212A25F
型號描述:
Rotary Encoder Incremental 12 Pulse Horizontal
編碼器 DP09 HOR 12P 12DET 25F M7*5MM
型號:
DP09H1212A25F
品牌:
TE Connectivity / Holsworthy
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1000 倍增量:1000
DigiKey Programmable
Not Verified
Encoder Type
Incremental
Output Type
Pulse
Pulses per Revolution
12
Voltage - Supply
5V
Actuator Type
6mm Dia Flatted End