首頁 > TE Connectivity Linx代理商 > CSJ-SGFB-100-MHF4
影像僅供參考,以產品規格為準
CSJ-SGFB-100-MHF4
型號描述:
Cable Assembly Coaxial SMA to I-PEX MHF4 0.81mm OD Coaxial Cable 3.937" (100.00mm)
COAX CBL SMA TO MHF4 3.9"
型號:
CSJ-SGFB-100-MHF4
品牌:
TE Connectivity Linx
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Color
Black
Length
3.937" (100.00mm)
Style
SMA to I-PEX MHF4
Operating Temperature
Cable Type
0.81mm OD Coaxial Cable
Ingress Protection
1st Connector
SMA Jack
2nd Connector
I-PEX MHF4 Plug, Right Angle
Frequency - Max
6 GHz
1st Connector Mounting Type
Panel Mount
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender
Female
2nd Contact Gender
Female
Overall Impedance
50 Ohms