首頁 > TE Connectivity Linx代理商 > CSJ-RGFB-200-MHF4
影像僅供參考,以產品規格為準
CSJ-RGFB-200-MHF4
型號描述:
Cable Assembly Coaxial RP-SMA to I-PEX MHF4 0.81mm OD Coaxial Cable 7.874" (200.00mm)
COAX CBL RP-SMA TO MHF4 7.8"
型號:
CSJ-RGFB-200-MHF4
品牌:
TE Connectivity Linx
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Color
Black
Length
7.874" (200.00mm)
Style
RP-SMA to I-PEX MHF4
Operating Temperature
Cable Type
0.81mm OD Coaxial Cable
Ingress Protection
1st Connector
RP-SMA Jack
2nd Connector
I-PEX MHF4 Plug, Right Angle
Frequency - Max
6 GHz
1st Connector Mounting Type
Panel Mount
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender
Male
2nd Contact Gender
Female
Overall Impedance
50 Ohms