CPF0805B12RE1
- 型號描述:
12 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film
RES SMD 12 OHM 0.1% 1/10W 0805
- 型號:
- CPF0805B12RE1
- 品牌:
- TE Connectivity Passive Product
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Power (Watts)
- 0.1W, 1/10W
- Tolerance
- ±0.1%
- Features
- Package / Case
- 0805 (2012 Metric)
- Temperature Coefficient
- ±25ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
- Composition
- Thin Film
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Number of Terminations
- 2
- Supplier Device Package
- 0805
- Height - Seated (Max)
- 0.026" (0.65mm)
- Failure Rate
- Resistance
- 12 Ohms