CONSMA023.031-G
- 型號描述:
SMA Connector Jack, Female Socket 50 Ohms Board Edge, End Launch Solder
SMA FML BOARD EDGE, MNT 0.031"
- 型號:
- CONSMA023.031-G
- Connector Type
- Jack, Female Socket
- Impedance
- 50 Ohms
- Frequency - Max
- 26.5 GHz