CONSMA020.062-G
- 型號描述:
SMA Connector Receptacle, Female Socket 50 Ohms Board Edge, End Launch Solder
CONN SMA FML EDGE MNT 0.062" PCB
- 型號:
- CONSMA020.062-G
- Connector Type
- Receptacle, Female Socket
- Impedance
- 50 Ohms
- Frequency - Max
- 18 GHz