CONSMA020.042-G
- 型號描述:
SMA Connector Jack, Female Socket 50 Ohms Board Edge, End Launch Solder
CONN SMA FML EDGE MNT 0.042" PCB
- 型號:
- CONSMA020.042-G
- 品牌:
- TE Connectivity Linx
數量:
- Packaging
- Tray
- Features
- Connector Type
- Jack, Female Socket
- Contact Termination
- Solder
- Impedance
- 50 Ohms
- Mounting Type
- Board Edge, End Launch
- Cable Group
- Fastening Type
- Threaded
- Ingress Protection
- Connector Style
- SMA
- Mounting Feature
- Housing Color
- Gold
- Shield Termination
- Solder
- Center Contact Material
- Beryllium Copper
- Frequency - Max
- 18 GHz