CMC-0553-00-9
- 型號描述:
2/0 AWG Hook-Up, Dual Wall Wire 1330/30 White 600V 500.0' (152.4m)
HOOK-UP DL STRND 2/0AWG WHITE
- 型號:
- CMC-0553-00-9
- 品牌:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Spool
- Features
- Voltage
- 600V
- Length
- 500.0' (152.4m)
- Wire Gauge
- 2/0 AWG
- Jacket (Insulation) Material
- Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
- Conductor Strand
- 1330/30
- Operating Temperature
- Cable Type
- Hook-Up, Dual Wall
- Jacket (Insulation) Diameter
- 0.553" (14.05mm)
- Ratings
- Jacket (Insulation) Thickness
- 0.015" (0.38mm)