CMC-0553-00-3CS2903
型號描述:
2/0 AWG Hook-Up, Dual Wall Wire 1330/30 Orange 600V
HOOK-UP DL STRND 2/0AWG ORANGE
型號:
CMC-0553-00-3CS2903
品牌:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:500 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Voltage
600V
Length
Wire Gauge
2/0 AWG
Jacket (Insulation) Material
Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Conductor Strand
1330/30
Operating Temperature
200°C
Cable Type
Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Diameter
0.553" (14.05mm)
Ratings
Jacket (Insulation) Thickness
0.015" (0.38mm)