CJP80J10RJ
型號描述:
10 Ohms ±5% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor
CJP 80W 10R 5% LEAD
型號:
CJP80J10RJ
品牌:
TE Connectivity Passive Product
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Box
Power (Watts)
80W
Tolerance
±5%
Lead Style
Wire Leads
Features
Package / Case
Rectangular, Wire Leads
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Size / Dimension
5.512" L x 1.575" W (140.00mm x 40.00mm)
Composition
Wirewound
Operating Temperature
-25°C ~ 250°C
Mounting Feature
Flanges
Coating, Housing Type
Aluminum
Height - Seated (Max)
0.827" (21.00mm)
Failure Rate
Resistance
10 Ohms