CFR50J820R
- 型號描述:
820 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film
RES 820 OHM 5% 1/2W AXIAL
- 型號:
- CFR50J820R
- 品牌:
- TE Connectivity Passive Product
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Cut Tape (CT)
- Power (Watts)
- 0.5W, 1/2W
- Tolerance
- ±5%
- Temperature Coefficient
- 0/ -450ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Resistance
- 820 Ohms