CFR200J2K2
- 型號描述:
2.2 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film
RES 2.2K OHM 5% 2W AXIAL
- 型號:
- CFR200J2K2
- 品牌:
- TE Connectivity Passive Product
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Cut Tape (CT)
- Power (Watts)
- 2W
- Tolerance
- ±5%
- Temperature Coefficient
- 0/ -450ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Resistance
- 2.2 kOhms