CFR16J2K2
- 型號描述:
2.2 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film
RES 2.2K OHM 5% 1/4W AXIAL
- 型號:
- CFR16J2K2
- 品牌:
- TE Connectivity Passive Product
- 點擊查看即時庫存
起訂量:5000
倍增量:1
價格:
- Power (Watts)
- 0.25W, 1/4W
- Tolerance
- ±5%
- Size / Dimension
- 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Resistance
- 2.2 kOhms