CFH350A4R7J
型號描述:
4.7 Ohms ±5% 330W Wirewound Chassis Mount Resistor
RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 330W
型號:
CFH350A4R7J
品牌:
TE Connectivity Passive Product
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Power (Watts)
330W
Tolerance
±5%
Lead Style
Wire Leads
Features
Pulse Withstanding, IP65
Package / Case
Rectangular, Wire Leads
Temperature Coefficient
Size / Dimension
4.331" L x 3.740" W (110.00mm x 95.00mm)
Composition
Wirewound
Operating Temperature
Mounting Feature
Flanges
Coating, Housing Type
Aluminum
Height - Seated (Max)
1.181" (30.00mm)
Failure Rate
Resistance
4.7 Ohms