CFH1100A680RJ
型號描述:
680 Ohms ±5% 1000W Wirewound Chassis Mount Resistor
RES CHAS MNT 680 OHM 5% 1000W
型號:
CFH1100A680RJ
品牌:
TE Connectivity Passive Product
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Power (Watts)
1000W
Tolerance
±5%
Lead Style
Wire Leads
Features
Pulse Withstanding, IP65
Package / Case
Rectangular, Wire Leads
Temperature Coefficient
Size / Dimension
12.598" L x 3.740" W (320.00mm x 95.00mm)
Composition
Wirewound
Operating Temperature
Mounting Feature
Flanges
Coating, Housing Type
Aluminum
Height - Seated (Max)
1.181" (30.00mm)
Failure Rate
Resistance
680 Ohms