CCR110KKB
型號描述:
10 kOhms ±10% 1W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Ceramic
RES 10K OHM 10% 1W AXIAL
型號:
CCR110KKB
品牌:
TE Connectivity Passive Product
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Power (Watts)
1W
Tolerance
±10%
Features
Pulse Withstanding
Package / Case
Axial
Temperature Coefficient
±1300ppm/°C
Size / Dimension
0.217" Dia x 0.650" L (5.50mm x 16.50mm)
Composition
Ceramic
Operating Temperature
-40°C ~ 200°C
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
Axial
Height - Seated (Max)
Failure Rate
Resistance
10 kOhms