44A1121-24-0/9-9-MX
- 型號描述:
2 Conductor Multi-Conductor Cable White 24 AWG Braid Enter Number of Feet in Order Quantity
CABLE 2CON 24AWG WHT SHLD FEET
- 型號:
- 44A1121-24-0/9-9-MX
- 品牌:
- TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
數量:
- Packaging
- Digi-Spool®, Continuous Spool
- Features
- Length
- Enter Number of Feet in Order Quantity
- Wire Gauge
- 24 AWG
- Jacket (Insulation) Material
- Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
- Conductor Strand
- 19/36
- Operating Temperature
- 150°C
- Number of Conductors
- 2
- Cable Type
- Multi-Conductor
- Jacket (Insulation) Diameter
- 0.118" (3.00mm)
- Usage
- Conductor Insulation
- Ratings
- Jacket (Insulation) Thickness
- 0.0080" (0.203mm)
- Shield Type
- Braid
- Conductor Material
- Copper, Tinned
- Jacket Color
- White
- Voltage
- 600 V