36561054M220T
型號描述:
22 μH Shielded Molded Inductor 6 A 50mOhm Max Nonstandard
3656 1054 22UH 20% T&R
型號:
36561054M220T
品牌:
TE Connectivity Passive Product
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Molded
Material - Core
Inductance
22 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
6 A
Current - Saturation (Isat)
8.8A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
50mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Features
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm)
Height - Seated (Max)
0.213" (5.40mm)