36561040M220T
型號描述:
22 μH Shielded Molded Inductor 5 A 66mOhm Max Nonstandard
3656 1040 22UH 20% T&R
型號:
36561040M220T
原廠包裝量:
起訂量:500 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Features
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm)
Shielding
Shielded
Type
Molded
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR)
66mOhm Max
Current - Saturation (Isat)
5.5A
Material - Core
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.157" (4.00mm)
Inductance
22 µH
Current Rating (Amps)
5 A