36560650M330T
- 型號描述:
33 μH Shielded Molded Inductor 2.3 A 190mOhm Max Nonstandard
3656 0650 33UH 20% T&R
- 型號:
- 36560650M330T
- 品牌:
- TE Connectivity Passive Product
數量:
- Type
- Molded
- Material - Core
- Inductance
- 33 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 2.3 A
- Current - Saturation (Isat)
- 3A
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 190mOhm Max
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.197" (5.00mm)