36560650M330T
型號描述:
33 μH Shielded Molded Inductor 2.3 A 190mOhm Max Nonstandard
3656 0650 33UH 20% T&R
型號:
36560650M330T
品牌:
TE Connectivity Passive Product
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1000 倍增量:1
Type
Molded
Material - Core
Inductance
33 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
2.3 A
Current - Saturation (Isat)
3A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
190mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Features
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max)
0.197" (5.00mm)