36502A7N5JTDG
型號描述:
RF電感器 - SMD 3650 2A 7.5nH 5% 2K RL
型號:
36502A7N5JTDG
品牌:
TE Connectivity / Holsworthy
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±5%
Features
Package / Case
0805 (2015 Metric)
Size / Dimension
0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Unshielded
Type
Wirewound
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
140mOhm Max
Q @ Freq
50 @ 1GHz
Frequency - Self Resonant
4.5GHz
Ratings
AEC-Q200
Current - Saturation (Isat)
Material - Core
Ceramic
Inductance Frequency - Test
250 MHz
Supplier Device Package
0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max)
0.060" (1.52mm)
Inductance
7.5 nH
Current Rating (Amps)
600 mA