36502A3N3JTDG
型號描述:
3.3 nH Unshielded Wirewound Inductor 600 mA 80mOhm Max 0805 (2015 Metric)
FIXED IND 3.3NH 600MA 80MOHM SMD
型號:
36502A3N3JTDG
品牌:
TE Connectivity Passive Product
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±5%
Features
Package / Case
0805 (2015 Metric)
Size / Dimension
0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Unshielded
Type
Wirewound
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
80mOhm Max
Q @ Freq
50 @ 1.5GHz
Frequency - Self Resonant
6GHz
Ratings
AEC-Q200
Current - Saturation (Isat)
Material - Core
Ceramic
Inductance Frequency - Test
250 MHz
Supplier Device Package
0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max)
0.060" (1.52mm)
Inductance
3.3 nH
Current Rating (Amps)
600 mA