3627322515C4R7N
型號描述:
4.7 μH Unshielded Wirewound Inductor 1 A 180mOhm 1210 (3225 Metric)
FIXED IND 4.7UH 1A 0.18OHM SMD
型號:
3627322515C4R7N
品牌:
TE Connectivity Passive Product
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Wirewound
Material - Core
Ferrite
Inductance
4.7 µH
Tolerance
±30%
Current Rating (Amps)
1 A
Current - Saturation (Isat)
1A
Shielding
Unshielded
DC Resistance (DCR)
180mOhm
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
40MHz
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Features
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Supplier Device Package
1210
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.073" (1.85mm)