3550620RFT
型號描述:
620 Ohms ±1% 5W Chip Resistor Nonstandard Thick Film
RES 3550 620R 1%
型號:
3550620RFT
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
620 Ohms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
5W
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension
0.433" L x 0.197" W (11.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)