3550620KFT
型號描述:
620 kOhms ±1% 5W Chip Resistor Nonstandard Thick Film
RES 3550 620K 1%
型號:
3550620KFT
品牌:
TE Connectivity Passive Product
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1000 倍增量:1
Resistance
620 kOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
5W
Composition
Thick Film
Features
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.433" L x 0.197" W (11.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)