3550330RFT
- 型號描述:
330 Ohms ±1% 5W Chip Resistor Nonstandard Thick Film
RES 3550 330R 1%
- 型號:
- 3550330RFT
- 品牌:
- TE Connectivity Passive Product
- Power (Watts)
- 5W
- Tolerance
- ±1%
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.433" L x 0.197" W (11.00mm x 5.00mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)
- Failure Rate
- Resistance
- 330 Ohms