3550330RFT
型號描述:
330 Ohms ±1% 5W Chip Resistor Nonstandard Thick Film
RES 3550 330R 1%
型號:
3550330RFT
品牌:
TE Connectivity Passive Product
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Power (Watts)
5W
Tolerance
±1%
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Size / Dimension
0.433" L x 0.197" W (11.00mm x 5.00mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Failure Rate
Resistance
330 Ohms