3550330KJT
型號描述:
330 kOhms ±5% 5W Chip Resistor Nonstandard Thick Film
RES 3550 330K 5%
型號:
3550330KJT
品牌:
TE Connectivity Passive Product
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
5W
Tolerance
±5%
Features
Package / Case
Nonstandard
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Size / Dimension
0.433" L x 0.197" W (11.00mm x 5.00mm)
Composition
Thick Film
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Failure Rate
Resistance
330 kOhms