3550220RJT
型號描述:
220 Ohms ±5% 5W Chip Resistor Nonstandard Thick Film
RES 3550 220R 5%
型號:
3550220RJT
品牌:
TE Connectivity Passive Product
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
220 Ohms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
5W
Composition
Thick Film
Features
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.433" L x 0.197" W (11.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)